Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pár napja biciklizés közben...

Pár napja biciklizés közben túlerőltethettem a bal térdem, szúró fájdalmat éreztem, ami azóta csak romlott.16-ra kaptam időpontot a sebészetre. Valakinek tipp, hogy mi lehet a gond, és mit tudnék tenni vele itthon (azon kívül, hogy pihenek)? 27F

Figyelt kérdés
Egyébként nem tökéletesek az ízületeim, és hiába csak a bal térdem fájt először, azóta mindkét térdem gyulladtan fáj, egyre jobban. Valakinek valami tipp?

2019. jún. 4. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Sebészetre nem kell időpont. Itt meg senki sem látnok.
2019. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vagytok látnokok, tényleg? :D Egy ilyen troll mindig kell az egészség kategóriába...

Pusztán azért tettem fel a kérdést, hátha valaki volt hasonló helyzetben, és van tippje, mit tudnék csinálni. Tudod, ezért találták ki ezt az oldalt. ;)

2019. jún. 4. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj be a gyógyszertárba és kérj lóbalzsamot. Nagymamáink is ezt használták. Hatásos. Hűsít és van benne számos gyógynövény. Anyum is használja az izületi gyulladásaira és erre esküszik. Max. 1000-1700Ft/doboz.
2019. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!