Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat dolgozom, teszek-vesz...

Friccenwald kérdése:

Ha sokat dolgozom, teszek-veszek itthon es faradt vagyok van, hogy elkezd fajni (szuro erzes) a hasam es a derekam, masnal is volt ilyen, tudjatok, hogy mitol van? Nem olyen erosen, de fajdogal kicsit! 14 hetes kismama

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem dolgozz kevesebbet és pihenj többet. és látogasd meg az orvosod. nem jó jel, ha szurkál a hasad
2013. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egész terhesség alatt mindenféle fájdalmak kísérhetik végig a kismamát. Változik a test és nagyon kemény folyamatok mennek végbe. Ez pedig fizikai terhelésre erősödhet rosszabbodhat. Ez mindig intő jel! Ez az időszak nem a ragyogó lakás és a makulátlan tisztaság időszaka. Többet kell pihenni, a szervezeted ezerrel dolgozik.


Szedj magnéziumot (Magne B6) napi kettőt, ezt az orvosod is el fogja mondani.


Korábban én is egy szombati nap alatt kitakarítottam az egész lakást a legapróbb részletekig, ablakpucolással. Most meg egy porszívózás, hűtőkimosás, és kész vagyok. :D


27+1 hkm

2013. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!