Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lemegy a ballagásig a duzzanat?

Lemegy a ballagásig a duzzanat?

Figyelt kérdés

Ma futottam a suliban, elestem és bevertem a bokámat. Utána kicsit fájt kb. 10 percig, aztán semmi. Nemrég voltunk bevásárolni, így kb 3 órán keresztül folyamatosan mentem. Hazafelé már éreztem hogy feldagadt de nem volt annyira vészes. Hazaértünk kb. fél órája és 2x akkorára dagadt mint az eredeti állapota. Mikor ráállok csak egy kicsit fáj, meg néha lüktet.


Viszont 3 nap múlva elballagok, ahol magassarkút kellene húzzák (kb. 9-10 cm).

Nagyon félek, hogy lemegy-e addigra a duzzanat, mert nem szeretnék sarok nélküli cipőben ballagni.

Van esély arra, hogy lemegy a duzzanat?


2019. jún. 11. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz, nézesd meg, döntse el ő hogy mi a helyes eljárás (lehet, hogy házi praktikákkal csak rontasz a helyzeten)


Vagy hogy egyáltalán ballaghatsz-e.


Csinos, kényelmes lapos talpú cipő nem jó?

2019. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon dagad és fáj akkor menj el egy dokihoz, egyébként borogatni lehet picit meg polcold fel és kiméld amig orvos nem látta
2019. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon bedagadt, akkor 3 nap alatt kétlem hogy lemenne. Inkább szandált vedd fel.
2019. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!