Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fájhat az ujjam?

Mitől fájhat az ujjam?

Figyelt kérdés

Ma eppen emeltem valamit es ugy ereztem mintha becsipte volna valami az ujjamat.

Oda eztem es elkezdett lilulni az ujjam es mikor picit hozzaertem vagy megnyomtam akkor fajt.

Olyan mintha az érrel lenne valami baj.

Szerintetek mi tortenhetett?

Nem becsiptem meg semmi egyszeruen egyik pillanatrol a masikra elkezdett fajni es lila egy nagyobb folton a hajlatnal.



2019. jún. 12. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz az újaddal, az agyad játszik.


Nekem tavaly Szilveszterkor volt ez, le volt zsibbadva a fél kézfejem és nagyon meg voltam ijjedve. Végigkérdezgettem a családtagjaimat, hogy mit szólnak ehhez. Pff, mit ne mondjak, 20-ból 5 rák volt. Most meg semmi bajom, csak elfeküdtem. Nem vagyok orvos, de szerintem neked se kellene orvoshoz menned. Kicsit borogasd be, és ami a legfontosabb, ne pánikolj be. Ez csak az idegek játékai. Lehet lepontozni, köszönöm.

2019. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ertem ...

De valami biztos tortent ott..faj es lila.

Szoval lehet hogy elpattant valami er a lz ujjamban az emelestol esetleg

Nagyon masra nem tudok gondolni

Csak meg vagyok ijedve...mert semmi olyat nem csinaltam ami ezt okozna...

2019. jún. 12. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, kérdező, ha valami ér elpattant az ujjadban, és ennyire "beárt" úgymond, mindenképp megéri egy orvoshoz fordulni. Én nem vagyok orvos, de ha megpattan egy ér, lepattinthat véletlenül az érfalból is egy darabot, az rögként mehet a véráramba, tehát ez semmiképp se jó. De, amit biztossan tudok egyenlőre ajánlani, az egy langyos vizes, fáslis, tekeréses borogatás, kérdező. 24/F
2019. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, tényleg menj el orvoshoz. Még, ha semmi baj sincs, akkor is mond valamit, hogy nincs miért aggódni, de ez a biztos. Jó?
2019. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elmegyek szerintem is...

De nem ertem miert tortent ez...vagy mi okozhatja

Siman haziorvoshoz menjek?

2019. jún. 12. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen párszor, elpattan egy ér, hideg borogatást szoktam rátenni és pár óra múlva eltünik a lilás duzzanat.

Ha többször előfordul, akkor menj el a háziorvoshoz, vérképet fog csináltatni.

2019. jún. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!