Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Törés meggyógyulhatott egy...

Törés meggyógyulhatott egy hét alatt, vagy csak nagyon kicsi lehetett?

Figyelt kérdés
Röntgenezve volt.
2019. jún. 20. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha valóban van törve a csont, akkor kizárt, hogy egy hét alatt rendesen összeforrjon. Az lehet, hogy már nem fáj, nem érzékeny, mert a duzzanat lejjebb ment, de ettől még nem gyógyult be.

Amúgy ha készült röntgen, akkor pontosan lehet tudni mekkora és milyen kiterjedésű törésről van szó.

Be lett gipszelve?

2019. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem kisebb törésem volt, 6 hét alatt forrt össze.
2019. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Attól ugye nem kell tartanom, hogy rendellenes helyzetben marad? Mert se nem fáj, mozgatni, terhelni is tudom a karomat, mindent tudok. De rendellenesen áll, nagyon.
2019. jún. 20. 23:19
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon meg vagyok ijedve, hogy ilyen marad, az orsócsont tört el...
2019. jún. 20. 23:20
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha rendellenesen áll, akkor fogod a papírokat, amit kaptál és elmész egy orvoshoz, nézzen meg. Ha rosszul forr össze, azt csak műtéttel lehet helyrerakni.
2019. jún. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekem is orsócsont tört el, 6 hét volt csak a törés, összesen 4 hónapig jártam kezelésekre, mert nem tudtam kinyújtani a karom. Kicsit görbe maradt.
2019. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én sem tudom kinyűjtani, meg görbe. De nem fáj, tudom használni... De nagyon rendellenes helyzetben van...


Múlt hét péntek este törtem el.

2019. jún. 21. 16:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Jaj, az még nagyon korai. Hónapok is lehetnek majd! De begipszelték gondolom?! Nekem 2 hónapig folyamatosan fájt az orsócsont törésnél.
2019. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem kellett gipszelni. Írtak fel gyógyszereket, meg mondták, hogy kössem fel kendővel és pihentessem.
2019. jún. 21. 20:46
 10/15 A kérdező kommentje:
De nagyon aggaszt, hogy jól ko van csavarodva... Na mindegy... Így is lehet használni, meg jó lesz, de gáz...
2019. jún. 21. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!