Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ki szenvedett már nagyon...

Ki szenvedett már nagyon bordatörés miatt? Mennyi idő alatt jött helyre?

Figyelt kérdés

Nekem másfél hete volt motorbalesetem, újra is élesztettek, és mentőhelikoterrel vittek kórházba. Sorozatos bordatörésem lett, bevérzett kicsit az agyam is, és rosszul mozog a bal lábam.

Másfél hét után alig tudok feküdni úgy fáj a gerincem melletti rész.ki volt már ebben a cipőben?



2019. jún. 22. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hét
2019. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Borzalmas lehet, jobban vagy már?
2019. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagytatám autóbalesetezett

10 bordája törött el+nyakcsigojája repedt

Már egy hét telt el azóta, ma engedték haza kórházból... irtó nehezen viseli itthon. Nem tudom hogy lesz tovább, mennyi időbe tart az épülés

2019. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem kb két hónapja volt, már egész jó. Persze azért még érzem, de már közel nem fáj annyira.

10 borda az rengeteg. Nem csodálom, hogy nehezen bírja a papa, nekem 5el is kínok kínja volt. Jobbulást neki!

2019. aug. 17. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!