Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leégtem nagyon a napon. Mit...

Leégtem nagyon a napon. Mit tudnék tenni a fájdalom enyhítésére?

Figyelt kérdés

Nagyon piros a hátam, a vállam, és a karom felső szára.

Csíp, éget fáj. Hólyagok hála az égnek nincsenek. Kenegetem Nivea after sun SOS-sal, de nem igen használ.

Esetleg tudnátok ajánlani házi praktikákat?



2019. jún. 23. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Aloevera
2019. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Kend be tejföllel
2019. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Semmiféle tejfölt meg aloeverát ne kenj magadra, ha nem akarsz gyulladást!

Menj el az ügyeletes patikába panthenol sprayért ill vegyél multivitamint is, A és a C vitamin segíti a bőr regenerálódását

2019. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok vizet igyál , ilyenkor a bőröd nagyon ki fog szaradni ezért kell inni. Szerezz be ilyen fagyasztható jégzselét azt teheted a bőrödre amíg jól esik . Ne kend le semmi hülyeséggel esetleg hámosítóval , babapopsi kenőccsel. Hagyd szabadon ne fedje ruha és fürdéskor itasd le a bőröd.
2019. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Borogathatod is (teríts a hátadra kicsavart, vizes lepedőt.

Vegyél be fájdalomcsillapítót.

Pár nap alatt jobb lesz.

2019. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom tudtad,hogy napozni mész. Akkor ez az első,hogy berakod a naptejet a szatyorba.
2019. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem teljesen. Egy fürdőben voltunk. Van benti része és kinti is, nem is nagyon voltam kint, de leégtem. Mint mondtam a naptejet otthon felejtettem a naptejet a sürgés-forgásban.
2019. jún. 23. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!