Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap sikerült mindkét...

Tegnap sikerült mindkét karomat olyannyira megeröltetni hogy nagyon fájdalmas izomlázam lett. Holnap vérvételem lesz Ha majd vesznek vért akkor a tű beszúrása jobban fog fájni?

Figyelt kérdés
Illetve akinek van ilyennel tapasztalata azt is leírhatatja.

2019. jún. 23. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi.
2019. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem hogy jobban fog-e fájni
2019. jún. 23. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fog jobban fájni, a vénádbol veszik a vért, nem az izmodbol.
2019. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De azt is átszúrják, vagy csak a bőrömet?
2019. jún. 23. 22:59
 5/8 anonim válasza:
Csak bőrödet szúrják át
2019. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahonnan veszik a vért, ott nincsen izom!


Javaslat izomláz elkerüléséhez:

Nyújtás!!! Nézz utána a helyes nyújtási gyakorlatoknak. Illetve mindenképp figyelj, hogy csak bemelegedett izmokat szabad nyújtani!

Ez már kb ellehetetleníti az izomlázat. Csak fáradtságot szoktam érezni.

Illetve a citrosfélék is segítenek regenerálni, megelőzni azbizomlázat. Edzés-megerőltetés után érdemes fogyasztani, akármilyen formában.


Nameg hirtelen abban sem vagyok biztos, hogy izomlázat érzel. Ha hirtelen mozdulatoktól fáj, akkor az izomhúzódás. Ez rosszabb, ez egy sérülés. Pihentetéssel elmúlik néhány nap - egy hét alatt.

2019. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. És kedves utolsó,én nyugott vagyok ajánlom hogy ha nem tudsz érdemben válaszolni akkor ne válaszolj mert senki se kötelez rá.
2019. jún. 24. 06:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj le te sertodos kiapoca
2019. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!