Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Házilag elő lehet állítani...

Házilag elő lehet állítani altatógázt?

Figyelt kérdés
életemben elöször altatattak el orvosilag, és egyszerüen akkora élmény volt, hogy szó szerint vágyok rá, annyira de annyira jó volt, mivel lehetne azt a hatást elérni?
2019. jún. 25. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Kéjgáz, vagy NOS. Ugyanaz, mint a nitro a kocsiban.



Az a baj vele, hogy a hosszútávú fogyasztása B12 vitamint von el a szervezettől, amiből a legtöbb ember amúgy is hiányt szenved.


Másrészről nem fogsz kapni orvosi minőségűt, mert nagyon drága és kapcsolat kell hozzá! Lehet venni a boltban habpatront DE NEM AJÁNLOM, mert az nem emberi fogyasztásra van, a patronok belsejében sok a szennyeződés (ólom és hasonló finomságok), tönkrevágja a tüdőt.


Ráadásul évente pár ember belehal, mert közvetlen lélegzi be, ami által a hideg gáz légcső /gége bénulást okoz és a delikvens meghal.

2019. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A habpatront kölyökkorunkba csináltuk, de az valóban elég undoritó, de ez az orvosi cucc , hát ez valami fantasztikus, igazábol sejtem én , hogy házilag ez lehetetlen, de gondoltam egy kérdést megér :)
2019. jún. 25. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig a habpatron az ugyanaz.


Nem a nagy flakon tejszínre gondolok, amit egyben megveszel a boltba és benne van a tejszín meg a gáz is. Abba nagyon kevés gáz van, azt pont csak az csinálja, aki nem tudja, mit csinál. :D


Arra gondolok, amit 12db-t lehet kapni ilyen kis fém kúpban a tescoban és HABSZIFON kell hozzá.

2019. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de attol nem aludtunk el csak megcsapott mint pl a rush
2019. jún. 25. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nem csak attól aludtál el, vénásan is kaptad az áldást.
2019. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!