Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az normális hogy már a harmadi...

Az normális hogy már a harmadik hete fáj a hátam?

Figyelt kérdés

3 héttel ezelőtt kaptam egy ütés a hátamra és azóta csak enyhült, de nem múlt el. Ez befolyásolja néha a járásomat is, mivel valamikor nagyobb súly hordásánál olyan mintha csuklana ki a jobb lábam, erőtlennek érzem, ezt nem tudom annyira átadni semmivel. A hátam pedig olyankor fáj ha oldalrafordulok, azt is valahol a májam, vagy a vesém környékéröl érzem a jobb oldalamon.

Tudom hogy nagyon nehéz ezekből a sorokból kiindulni, de szerintetek mi bajom lehet? Mondták egyesek valamelyik csont repedését de az szerintem jobban fájna, ha az lenne.


2019. jún. 30. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elmennél egy ortopédiára, ahol kivizsgálnak és majd az alapján lehet eldönteni a további lépéseket.
2019. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkora ütést kaptál rá.
2019. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!