Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ebből lehet baj, el kell...

Ebből lehet baj, el kell menni orvoshoz megröngeneztetni?

Figyelt kérdés

Mult hét pénteken a melkasammal ahol a bal melbimb

óm van egy kilincs végnek neki szaladtam véletlen ,mert siettem, figyelmetlen voltam ,pont azon az oldalon van a szív is de az belűl. Nem szúrt meg, mert a kilincs vége hosszú de nem helyes, hanem le van tompítva de ígyis jól megnyomta a mellkasam. Még most is fáj kicsit.


Gondolom a szívemmel nincs semmi, nem érte, meg a tüdőmet sem mert a szív és tüdő előtt borda van és a bordát picit megütötte, de azt nem tudja átszurni mert az erőss.

A borda lehet megütődött, de remélem orvos nélkül is helyrejön elmúlik a kis fájás. Gondolom a borda nem vérzik be. Ez olysn lehet mint mikor a könyökömet hozzávágtam véletlen az asztalnak, kicsit lila lett fájt kicsit és másfél hét mulva semmi sem volt.


Ahogy leírtam ezt a dolgot, annak alapján szerintetek kell orvoshoz menni röntgenre vagy nem fontos?



2019. júl. 17. 19:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, most írom, hogy férfi vagyok.
2019. júl. 17. 19:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Még ha bordarepedés is lenne, nem tudnak vele semmit csinálni. De ez inkább csak zúzódás. (A bordatörés nagyon tud fájni) Ha van vmi nagyobb biztosításod repedésre, esetleg érdemes elmenni de ha nincs, sztem nincs egészségügyi oka hogy végigvárd azt a fél napot.
2019. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aú.

Szerintem is zúzódás. Jó sokára gyógyul.

2019. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!