Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megcsapott az áram muszáj...

Megcsapott az áram muszáj orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
Amikor húztam ki a laptop töltőt a konnektorból és megcsípett a kijövő szikra vagy mi. Azóta zsibbad a kezem kb a könyökömig te főként a tenyerem. Muszáj orvoshoz mennem? Nem igen szeretnék nagyon sok rossz tapasztalatom van nem szeretnék menni.

2019. júl. 4. 18:33
 1/7 anonim válasza:
Szerintem menj be a legkozelebbi haziorvosi ugyeletre. Ha nincs nagy baj hamar hazakuldenek.
2019. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Az ív.(normalis jelenseg)És hamarabb szűnik meg,mire oda tudnád tenni az ujjad.

Akarmilyen picit is csip meg,menned kell. Egy vérrög és.... De nem fogsz meghalni nyugi.

2019. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TheSoldier ***** válasza:
70%
Ugyan minek mennél,max meghalsz.
2019. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sose sikerült úgy odatennem az ujjam,marmint hogy épp jó pillanatban,hogy megcsipjen...
2019. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mihago ***** válasza:
83%
Felesleges. Kicsit megcsesztette az idegeidet a ménkű, majd kimegy belőle. Egy darabig több sót egyél, mert az ilyenkor kimegy az emberből.
2019. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vérrög mennyi idő után alakulhat ki?
2019. júl. 4. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos, akár napok is eltelhetnek, mire tünetet okoz.
2019. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!