Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegnap reggel óta fáj a jobb...

Tegnap reggel óta fáj a jobb szemem. Vagyis inkább a szemhéjam. Enyén talán be is van dagadva, de más elváltozást nem veszeka észre. Kicsit olyan érzés mintha be lenne duzzadva. Tudtommal semmi külső hatás nem érte. Esetleg megeröltettem?

Figyelt kérdés
érte. Esetleg megeröltettem? Elég sokat vagyok számítógép elött. Ötletek? Ha holnap sem múlik elmegyek órvoshoz, de addig mit csinálhatok vele? Ragasszam le? Borogassam? 19F

2018. júl. 2. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Számítógépezés megerőltetheti a szemet, bár fura, hogy ez csak az egyik szemedre hat... a tüneteidből valami allergiás reakcióra tippelnék. Mindenképp egy szemész szakorvost igényelne. Hideg borogatás átmenetileg használhatna rá. Ne ragaszd le, felesleges.

2018. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tesómnak a számítógéptől szokott az egyik szeme fájni, sőt van, h bevérzik is neki. Esetleg nem kaphattál huzatot? Hideg borogatás lehet segít neki :)
2018. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!