Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen érzés betenni, és...

Milyen érzés betenni, és kivenni a kontaklencsét? Nem fáj? Hogyan zajlik? Reggel beteszed, este kiveszed? Árban hogy van?

Figyelt kérdés
köszönöm.
2011. jan. 20. 18:06
 1/2 anonim válasza:

egyáltalán nem fáj amikor megveszed megmutatják hogyan kell meg minden.. (:

én reggel beteszem és délután suli után kiveszem általában és szemüvegre váltok mert ezt tanácsolták.. kivéve ha megyek el itthonról mert akkor csak lefekvés elött veszem ki..

de igazából a lényeg h lefekvés elött kivedd és ne aludj abba..

az ár attól is függ h egyformák e a szemeid vagy sem..mert nekem pl egyik -0.75 a másik -1 és ezért két dobozzal kell vennem ( egy dobozba 3db van) és így van nekem 3pár 3hónapra ami 10.000 körül van és még plussz ezrek a tisztítófolyadék ami mindenképp kell sajnos ..

szóval 3 hónapra olyan 15.000 ből jönki kb.

de ha ugyanolyanok akkor 1dobozba van 3db és az 1hónapra jó mert egy féllel meg nemlehet mit kezdeni.. kivéve ha csak az egyik szemed rossz..

2011. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez igaz a lágy kontaktlencsékre. :)

A kemény lencséknél más a helyzet. Sokkal egészségesebb a lágy lencsénél, csak nem találkozol vele a reklámokban, nem igazán fogyasztói-társadalom barát, ugyanis a megszokása az pokoli.

Viszont olcsóbb. Nekem az utolsó pár 20000 volt egy évre.


A Rossman üzletekben lehet kontaktlencse folyadékot kapni, lágy lencséhez 700Ft /460ml. Töredéke az egyéb "nagy gyártók" termékeinek és ugyanazt tudja. Kevesebb profittal is beérik :)

2011. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!