Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tompa érzés a bal szememnél!...

Tompa érzés a bal szememnél! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam kontaktlencsét, egész jól bírom, csak a szemem szárad ki nagyon. Viszont tegnap, mikor kivettem, éreztem valamit a bal szemem sarkánál, és ma is. De nem fáj, meg ilyenek (a fejem az most épp fáj, egyéb okokból), csak ilyen fura érzésem van ott. Ez mitől lehet? Olvasgattam utána itt gyk-n, és akár daganat is lehet, ez igaz? Nagyon félek.

2019. aug. 22. 20:09
 1/2 A kérdező kommentje:
*jobb szem
2019. aug. 22. 20:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerinte jobb, ha elmész szemészorvoshoz azért vele, de nekem ugyanez volt. Borzasztóan kiszáradtak a szemeim a műkönny használata ellenére. Nekem mondjuk mindkét szemem sarkai fájtak akkor is, ha nem használtam éppen, de elmúlt pár nap alatt. Próbálj esetleg te is műkönnyet szerezni, és a szemászorvos véleményétől függően egy magasabb víztartalmú lencsére váltani. Nekem az volt a 2., és már olyan drágára kellett volna váltanom, hogy nem érte meg.
2019. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!