Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet hogy szemüveg kéne?

Lehet hogy szemüveg kéne?

Figyelt kérdés
Mostanában szinte mindennap fáj a fejem, pedig nem vagyok fejfájós. A szemem hamar elfárad. Olyankor fájó, égő érzés jelentkezik. Muszáj becsuknom, mert úgy érzem képtelen vagyok nyitvatartani. Csak pár pillanat kell, hogy jobb legyen. De kicsit frusztráló, hogy ilyenkor csak meresztem a szemem, de képtelen vagyok fókuszálni. Tipikus nézek de nem látok. Pislogok mint egy hülye, nézek ki a fejemből, de egyszerűen nem tudok mit csinálni. Már sok mindent megpróbáltam. De eddig semmi sem segített sajnos.

2019. máj. 27. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet szemüveg kell.

De előtte nézesd meg a vérnyomásod, vércukrod.

2019. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, annyira félős vagy-e, hogy nem mersz a szemorvoshoz menni. Pedig ő nem is szurkál. Megvizsgálna és azonnal képben lennél.
2019. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha nem aludtam ki magam rendesen. Ilyenkor ha tehetem lefekszem pihenni pár órát, utána már semmi gond a látásommal.
2019. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Tervezem egyébként hogy elmegyek egy szemorvoshoz, van is itt a közelben egy nagyon jó megbízható, csak valahogy még nem jutottam el odáig. De köszönöm a tippeket.
2019. máj. 28. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!