Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normalis-e hogy amikor ejjel...

Normalis-e hogy amikor ejjel a tok sotetben felriadok valamire es kinyitom a szemem hirtelen, bar tok sotet van, de latok ket villamlas szeru cikazast egy fel mp-ig?

Figyelt kérdés
Mindkettot a ket szemem kozepen szoktam latni es meretre es alakra is ugy nez ki mint a szikra amit a gazgyujto is ad tudjatok az a nyomogatos ami szikrazik.
2019. szept. 12. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen még nem fordult elő, tehát nem normális, mivel én annak érzem magam.
2019. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális, írok mindjárt privát üzenetet.
2019. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha valaki tud valamit az ide irja ne privátba persze ha beszelgetés akkor igen de ha megtudnak valamit irják le ide hogy ha valakinek ilyen problémája van láthassa mivan mit kell tenni vagy valami. Meg ugye olyanok mint én érdekel a dolog
2019. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akkor a lényeg az hogy minél hamarabb intezkedj, hivj orvost vagy menj korházba lehet semmiség de nem lesz bajod ha elmész.
2019. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!