Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen szemcsepp kellene?...

Milyen szemcsepp kellene? (Sos Lent)

Figyelt kérdés
Kontaktlencsetol be gyulladt a szemem, nem tudtam kivenni, piszkáltam folyamatosan,nagy nehezen kijott, szúr fényérzékeny, fáj, milysn szemcsepp kellene rá?
2019. szept. 15. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb semmi, max a mukonny, holnap meg orvos.
2019. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külföldon vagyok, nem tudok elmenni orvoshoz, itt ahol vagyok több 100km re van a kórház,
2019. szept. 15. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamikor csak kamillateás borogatás volt.
2019. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aha. Na szeretnéd mekkora esély van rá, hogy így látatlanban valaki pont eltalálja hogy hol vagy külföldön és ott pont milyen szemcsepp kapható? Már ha van valami nyitva ott így vasárnap kb az istennhata mögött, hisze ahol 100kmre van egy kórház, az esélyesen nem egy nagyváros.



Legyen A.Vogel drooge oogen

2019. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet megsértetted a kötőhártyát, arra pedig csak orvos által felírt szemcsepp jó, esetleg ottani gyógyszerészt kérdezz meg van-e ilyen recept nélkül.
2019. szept. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!