Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Élesebbek lettek a színek?

Semmi, szinte por.. kérdése:

Élesebbek lettek a színek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most jöttem ki egy vírusbetegségből, és úgy veszem észre mintha megváltozott volna a látásom. A színek sokkal erősebbek és kontrasztosabbak, a kockás vagy csíkos dolgok vibrálnak. Zavaró és félelmetes ez a változás. Nem igazán találok a neten konkrétan erre példát, csak arra, hogy homályosabb lett valakinek a látása, vagy kettős látása lett. De itt szerintem nem erről van szó, pont hogy inkább "túl éles" lett minden. Ha bemegyek egy üzletbe, vagy felszállok a metróra már-már zavaróan terhelő ez az élmény. Volt már veletek hasonló? Mi lehet ez? Kezdjek aggódni?

2019. szept. 19. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Menj el szemészhez.

Én olyat olvastam, hogy valaki az antibiotikum kúra után hetekig nem tudott aludni. De úgy tényleg semmit.

2019. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam, de menj ma el szemészetre.
2019. szept. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!