Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » +0,25, +0,50 dioptriára...

+0,25, +0,50 dioptriára állandó szemüveget írtak fel, ti kiváltanátok ennyire kicsi dioptriára?

Figyelt kérdés

Bemérettem a szemem, mert hunyorgok, ha távolabbra kell néznem, de gyanús hogy rám akarják sózni a szemüveget. Másfelől nem szeretném hogy esetleg tovább romoljon emiatt a szemem, pláne hogy állandóra javasolták.


Szemtorna javíthat a helyzeten?? egész nap gép előtt ülök, nem tudom mi legyen...


2015. okt. 14. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha távolra nem látsz jól, akkor mínuszos szemüveget kapsz, szóval valami nem stimmel.
2015. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy-két ismerősömnek van hasonló erősségű szemüvege. Ők egyetemi előadáson és vezetéshez szokták csak használni, de lehet, hogy a te eseted más. Ha nem hiszel ennek a dokinak, akkor menj el egy másikhoz is, de ha hunyorogsz folyton, mert nem látsz rendesen, az tényleg nem tesz jót a szemnek.

2015. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen ezt én sem értem hogy akkor miért nem minuszost írtak fel...

Ráadásul állandóra, még gép elé is... Aztán lehet hogy a vizsgálaton kijött hogy közelre sem tökéletes.


Elmegyek pár helyre még. :(

2015. okt. 14. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!