Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Éjszaka vettem észre, hogy...

Éjszaka vettem észre, hogy amikor csukva vannak a szemeim és ellazítom őket, akkor a két szemem más irányba néz. Nálatok is így van?

Figyelt kérdés
(Vagyis kicsit olyan, mintha balra fel fókuszálna mindkét szemem, de én úgy gondolom, hogy az lenne a normális, ha mondjuk minkettő középre vagy fel fókuszálna) Veletek is így van, vagy ez ilyen rendellenesség szerű?
2019. dec. 22. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miből lesz a hipochonder...
2019. dec. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka, csukott szemmel ezt honnan veszed? Főleg mire fókuszálnak?
2019. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, hidd el nekem. Senki nem néz középre, ha el vannak lazítva és csukva vannak a szemei.
2019. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

robot vagy!

amikor sleep módba kapcsol az oprendszered akkor a szemgolyónak álcázott megfigyelórendszert mozgató szervomotorok nem kapnak a továbbiakban táplálást.

és biztos, hogy robotvagy, ne tagadd, mert ha ember lennél akkor nem tudhatnád!

de robotként a diagnosztikai rendszer éjszaka (sleep módban) is aktív és figyeli a rendszerek állapotát.

2019. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy rejtett kancsalság. Ezt úgy szokták tesztelni, hogy az egyik szemet letakarják és a másikat jól megbolondítják (a páciensnek követnie kell egy mozgó tárgyat a nyitott szemével). Ha a páciensnek rejtett kancsalsága van, akkor a letakart szem felfedésekor egy ugrás látható.
2019. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!