Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez most rövidlátas vagy sem?

Ez most rövidlátas vagy sem?

Figyelt kérdés
Néhány hete jártam szemészeten mert észrevettem hogy tavolra homályosan látok. Pupilla tagítás előtt -1,5 illetve -2,5-ös dioptriat alapított meg az orvos. Majd tágítás után már nem volt semmilyen különbség a szemeimen. Próbáltam kérdezni hogy ez mitől lehet de lerazott azt mondta engedjem el. Látásom továbbra is homályos tavolra. Aggaszt a dolog.
2020. jan. 27. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész egy sima szemüveges szaküzletbe ahol van látásvizsgálat, és 3 perc alatt géppel megnézik, meg tabla olvasassal hogy hanyas dioptriájú szemuveg kell, ha kell, mindenfele pupilla tágítás nélkül.
2020. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen értelek. Csak osszezavar hogy akkor mi a valódi érték. De köszi a választ
2020. jan. 27. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Aha, hát egyébként a két szem lehet eltérő, szal ne zavarjon össze. Nekem is van elteres a két szemem közt, de olyan lencsét kapsz amilyen kell.
2020. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg ugyanaz a szem is lehet eltérő. Reggel, este, fáradtan, pihenten, megvilágítás, 5 méterről vagy 5,80-ról stb
2020. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!