Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 0,9 és 1- es a szemem.....

0,9 és 1- es a szemem.. Muszály hordanom szemüveget?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Teszek rá, és itt a többiek is.
2020. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell érezned, h. zavar-e a mindennapokban. Pl. vezetéshez már kéne szemüveg! Ha fáj a fejed gyakran, esetleg sokat hunyorítasz, akkor kéne csináltatni v. kontaktlencsét próbálni.
2020. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak köszönöm...az elsővel pedig tudatnám h ez az oldal azért van h kérdéseket tegyünk fel. Ha nem vagy képes normális választ adni akkor ne is írj semmit..
2020. febr. 5. 13:26
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
0,9-es? 90%-os?
2020. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugye valójában, ha -10es a szemed, akkor sem muszáJ szemüveget hordanod, csak épp nem látsz semmit nélküle.


Szóval muszáJnak sohasem muszáJ.


Ellenben ha elfárad a szemed nap végére, vagy fáj, esetleg a fejed fáj gyakran, akkor erősen ajánlott.

(Na meg ha úgy érzed nem látsz :D)

Meg ha folyton össze kell húznod a szemed, hogy láss, akkor sem rossz ötlet...

2020. febr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget.
2020. febr. 7. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Neked kell érezned, hogy szükséged van e rá. A romlást nem tudom, hogy elvileg befolyásolja e, de nekem mióta megvan a szemüvegem, azóta nem romlik.
2020. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem muszaly ! Csak akkor hord ha azt akarod ne romoljon tovabb a latasod !
2020. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, tehetsz egy próbát, hogy nem hordod, és fél év múlva megvizsgáltatod, majd megint fél év múlva. Ha nem romlott, akkor hurrá. Nekem 0,25 és 0,75 volt ami 00 és 0,25-re változott úgy h nem hordtam a szemüveget, de ez igen ritka.
2020. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!