Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Véletlenül belekaptam barátom...

Véletlenül belekaptam barátom szemébe, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Szoval valahogy sikerült belekapnom barátom szemébe... nem nagyon hosszú a körmöm viszont azért van hossza, fajt is neki. Most azt mondja már nem faj de nehezen tudja kinyitni, folyton be kell csuknia illetve elég piros. Nem vérzett be.


Holnap tudunk legfeljebb orvoshoz menni, mit lehet tenni hogy jobb legyen?

Gondolom ha nagy lenne a baj bevérzett volna már így talán csak azért kellemetlen neki mert egy idegen test érintkezett a szemével? Tehát remélhetőleg nincs megkarcolva a felülete


Lehet valami otthoni praktikát bevetni erre vagy mindenképp ki kell várni a holnapot aztán szemcseppet feliratni?



2020. febr. 11. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok a pi..ába, reggelre elmúlik!
2020. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegyétek rá langyos kamilla teafiltert.
2020. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
A kamilla teát azt akkor szokták mikor csippa miatt nem tudod kinyitni...Velem is volt hasonló,de én pl. hideget raktam rá,mert akkor hamarabb elmúlt az hogy nem tudtam kinyitni.Szerintem viszont mostanra biztos jobban van,ha mégse akkor holnap menjetek orvoshoz.
2020. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!