Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van olyan, aki rossz látással...

Van olyan, aki rossz látással nem hord szemüveget vagy lencsét?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a szemem, gimis korom óta, de egyszerűen rettegek a szemüvegtől. Kérlek ne is próbáljátok meggyőzni, nem arról van szó, hogy “Jajj nem áll jól”, hanem valami pszichés dolog ez, mint a klausztrofobia, olyan. Szóval lézeres műtétre készülök, de félek, hogy mit fognak szólni, hogy miért nincs szemüvegem :/
2020. márc. 2. 20:58
 1/7 gublug ***** válasza:

Én sok embertől hallottam személyesen, hogy nem hordják.


Nem egyszerű az élet úgy.

2020. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor napszemüveget sem hordasz?

Amúgy szerintem nem fognak szólni semmit, a te dolgod.

2020. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sokáig nem hordtam. Távollátó vagyok. Nem volt problémám belőle.
2020. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

24 evesen +0.5 távollatast allapitottak meg, most 42 evesen is csak +1...


Kontaktlencse is van a világon... :)

Ui. Kit érdekel ki mit szól... :)

2020. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En is ugy mentem el lezerezni, hogy nem volt szemuvegem. Kicsit furcsallottak, hogy hogy lehet letezni szemuveg nelkul ilyen rossz szemmel, de ennyi, nem jelentett problemat. Szoval nem te leszel az elso, hidd el.
2020. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hányas a szemed? Én sem tudok szemüveget hordani ,még napszemüveget sem .Egyszerűen nem bírom elviselni van ilyen amúhgy ez valami fóbia lehet
2020. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, soha életemben nem hordtam napszemüveget se, egyszerűen fájt a fejem tőle, hogy máshogy látok.

Aztán annyira leromlott a szemem, hogy nem volt választásom. Azóta megszoktam...

2020. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!