Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse probléma! :S...

Kontaktlencse probléma! :S Sürgősen jól jönne a segítségetek? Én csinálom rosszul vagy baj van?

Figyelt kérdés
Nme tudom h mi lehet, de amikor felrakom a lencsémet ott középen mindíg van levegő ezért csak a szélei fekszenek rá a szememre...olyan mint ami fel lenne hólyagosodva..v nem tom...de rme értitek :) ...hiába "nyomom" rá nem megy...kijön, vagy kicsúszik...pedig nincs kifordítva sem. Mit lehet a baj ? Anyám szerint akkor nem hordhatok lencsét, mert hülye vgyok hozzá... Kérlek segítsetek :S:S
2010. júl. 25. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam és nem is tapasztaltam... De próbáld meg azt, hogy nagyon sokat forgatod a szemed, közvetlen az után, hogy beraktad a lencsét és utána sokat pislogj, így bitosan kijön onnan a levegő.
2010. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat....próbáltam már...de egyszerűen nem sikerült :S:S ugyanúgy benmaradt..mintha meg gyűrödne bv mi :S:S
2010. júl. 25. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:

az orvos aki ajánlotta a lencsét nem adott előtte egy próbalencsét? mert úgy szokás, akkor derül ki hogy neked jó-e. mert ezekszerint ami most van az nem jó a te szemedre egyáltalán. vidd vissza.

nem lehet hogy túl nagy a görbülete? hanyas?

2010. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Halvány lila gőzöm nincs...csak adott eggyet aztán azt mondta hogy majd ha megjon a másik akkor mad csörögnek..mondom köszi....először rárakta...és jó volt...ráment..meg minden..de most.../ez volt 2 napja/ de most pedig rá se megy...akárhogy prróbáltam...de még ki sincs fordítva, mert /lehet,h hülyén hangzik/ de ki is fordítottam úgy is megpróbáltam...már a szemem fáj, vhis nagyon megerőltettem :S:S nem tudom mi lehet...semmit nem adott... :S:S semmi papírt,h mennyi a görbület, a dioptria...semmit... :S:S köszönöm a válaszodat :)
2010. júl. 25. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:

2 nap alatt nem változhatott se a szemed se a lencse ennyit. szóval ha akkor jó volt most is jónak kell lennie. de ha holnapig sem sikerül akkor menj vissza az optikushoz és nézesd meg mi a gond.

mondjuk papírt kellett volna kapnod ha már megvizsgált... semmit nem kaptál egyáltalán egy fecnit se?:D

2010. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmit...elküldött azzal,h majd szólnak :S...semmit sem tudok...ráadásul még plus 5000 ft is kértek előre... tudom,h nem változhatott...de még hozzá sem lett nyúlva, hogy esetleg én szúrtam vna el...ma ahogy kivettem s rátettem akárhogyan de nem ment...pepig össze vissza igazgattam... a szemem is mozgattam...de smmmi...olyan mintha a szemem 3-szor kisebb lenne a lencsénél...nem tudom miért :S:S de rme nem én vagyok hülye
2010. júl. 25. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a szemész be tudta tenni és jó volt, akkor bocsi, de szerintem te nem csinálsz jól valamit. Próbálgatsd sokszor és egyszercsak majd sikerül.
2010. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!