Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » PRK lézeres szemműtét után...

SzLevi90 kérdése:

PRK lézeres szemműtét után boldogul egyedül a műtött, vagy mindenképpen kell kísérő?

Figyelt kérdés
Még ebben a hónapban megműttetem a szemem, gyalog kb. negyed órára lakom a klinikától, de nem tudom milyen állapotra számíthatok közvetlenül a műtét után illetve a következő nap, amikor vissza kell menni kontrollra meg a háziorvoshoz táppénzért. Napszemüveggel ez oké egyedül?

2020. máj. 20. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Siman megoldhato. Legrosszabb esetben olyan erzesed lesz, mintha homok ment volna bele. De nekem pl. egyaltalan semmi bajom nem volt az elso 2 napban, a 3. napon volt kb. 15-20 percnyi.
2020. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, már megvolt és a biztonság kedvéért jött velem valaki. Kellett is mert elég homályosan láttam utána. Lehet hogy femtonál nincsenek durva átmeneti tünetek de prk után az elején amikor még nem ment ki az érzéstelenítő is olyan volt mintha vagy 10 dioptirát romlott volna a szemem.
2020. jún. 2. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!