Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi idő alatt lett meg a...

Mennyi idő alatt lett meg a kontaktlencsétek?

Figyelt kérdés
Betanítással, lencserendeléssel együtt?

2020. máj. 28. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legelejétől legvégéig kb 1 hónap próbalencsével is.
2020. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1 óra
2020. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét, de attól is függ, hogy mennyire ritka a dioptriád és mennyi idő alatt tanulod meg a lencse használatát.
2020. jún. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a betanítás nagyon gyatrán ment mert izgultam. Szemenkén 3/4 óra... :D De amúgy utána rögtön meg is vettem a lencséket, itthon már 15 perc alatt be tudtam tenni szemenként, majd minél többször végeztem el a napi rutint, már szinte 1-2 perc alatt megvolt mind a kettő.
2020. jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Amúgy nekem meg a mai napig 2-3 hét minden egyes alkalom mire megjön mert gondolom cilinderes és azt nincs az üzletben raktáron úgyhogy külön rendelik. Ráadásul vidékre

2020. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5/5

Nekem is cilinderes de kontaktlencsében nem veszek olyat, azt mondta az optikus, hogy elhanyagolató. Ugye azt pontosan kell ráhelyezni a szemre. Ott figyelni kell.

2020. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6/6 Hát nekem -0,75ös cilinderem van ami az enyhe és a közepes határán van elvileg. Lehet neked ennél is enyhébb? De igazából még sem okozott soha semmit észre sem vettem amíg nem mondták.

De amúgy biztos vagyok benne, hogy lehuznak ahol tudnak.

2020. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7/7

Nekem 0,5 cylinder

2020. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 Akkor lehet rendelek máshonnan sima cilinder nélküli kontaktlencsét kipróbálni és ha jó akkor simát veszek majd. Köszi hogy szóltál
2020. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9

Ha van közelben otprika akkor vegyél 1párt ha nincs, akkor eoptika.hu nézz szét, ott tuti van. :) Nincs mit! :)

2020. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!