Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen szemüveg keretet...

Milyen szemüveg keretet tudtok nekem ajánlani? milyen tipusu allna jol?

Figyelt kérdés
Sajnos szemüveget kell hordanom. Kerek arcom van hosszú orrom es viszonylag kicsi szemem es fiatal lány vagyok

2020. máj. 29. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami csini nőieset. De általában a szemüvegüzletben szoktak segíteni hogy melyik áll jól. Meg amúgy is stílus szerint vannak kirakva a keretek.
2020. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az optikákban rengeteg keret van kitéve, bármelyiket felpróbálhatod, és tükör is van.

De ajánlani is tudnak majd. Te pedig eldöntöd, hogy melyik legyen.

2020. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerek archoz szögletes szemüvegforma kell, ami nyújtja az arcot, és persze a keret mintája, színe is fontos, ezt ott próbálva tudod megnézni, optikus nekem mindig segít, hogy melyik áll legjobban.
2020. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha küldenél képet könnyebb lenne segíteni, viszont menj el egyedül, vagy valamelyik szülőddel egy optikába és próbálgasd a kereteket.

A szemüveg nem a világvége, nagyon is tud csinos lenni, de későbbiekben, ha zavarna, akkor válthatsz kontaklencsére is.

2020. máj. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami szögletesebb kéne, a kerek archoz azt szokták ajánlani.

De majd az optikában úgyis fogod látni, hogy mi áll jól, meg az optikusok is tudnak segíteni :)

2020. jún. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!