Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hirtleen egyoldali látásromlás?

Hirtleen egyoldali látásromlás?

Figyelt kérdés
Nagyjából másfél hete kértem időpontot szemészhez, mert az utóbbi fél évben mindkét szemem leromlott és folyton fejfájás gyötör. Nagyjából ez a telefonhívás előtt egy nappal kezdtem észlelni, hogy a jobb szememmel valami nem oké. Néha nyomást érzek benne, néha olyan mintha valami a szemem elé lógna, kellemetlen érzés van a szememben. Feltűnt hogy a jobb szemem romlott a balhoz képest, nem sokat, szerintem most -0,25 és -0,5 vagy kevesebb lehet az állás. próbáltam szemcseppet alkalmazni, de nem használ, független attól, hogy mennyit olvasok vagy számítógépezek, random rosszabbodik vagy javul az állapota, az hogy mennyit alszok szintén nem befolyásolja a dolgot. Eléggé meg vagyok rémülve, de olyan sújosnak nem tűnik a dolog, hogy pl sürgősségire menjek vagy korábbi időpontot kapjak. Az időpontig van még 2 hét legalább és az állapot már tart 1,5 hete, a látásromlást csak 2-3 napja észleltem.
2020. júl. 17. 09:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2020. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Rendbe jött magától a szemem. Holnap megyek szemorvoshoz. Remélem tudnak valamit kezdeni az állandóan fáradt szemeimmel és a fejfájásommal.
2020. júl. 27. 13:54
 23/24 A kérdező kommentje:
Megvolt a vizsgálat, a doki annyit mondott hogy egyszer régen be volt gyulladva a bal szemem és kiderült hogy az romlott nem a jobb. Mondta hogy menjek neurológiára, mert a fejfájás nem szemészeti eredetű. Viszont beutalót nem adott.
2020. júl. 28. 11:30
 24/24 anonim ***** válasza:
Köszi hogy megosztottad.
2020. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!