Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemgyulladásra a gyógyszertár...

Szemgyulladásra a gyógyszertáros is tud cseppet vagy kenőcsöt adni?

Figyelt kérdés
Ma votam szemorvosnál egy alap kivizsgáláson, mondta hogy régebben lehetett egy szemgyulladásom és foltokat lát benne. Na most arra a szememre romlott a látásom az utóbbi 3 hétben és kellemetlen érzés van benne. Az orvos nem írt fel semmit, nem mondott semmit, de örülnék ha nem irritálná valami folyton a szemem. Most mit csináljak? Vissza menni szerintem nincs értelme, kérhetek gyógyszertárban valamit?
2020. júl. 28. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen tud.
2020. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elképzelni, hogyn az orvos ne tegyen valamilyen javaslatot, esetleg ne küldjön további vizsgálatokra, de hát ezt írod. Nálunk még a patikus is csak orvosi javaslatra ad kenőcsöt, vagy szemcseppet. De ha ez van felétek, menj el a gyógyszerészhez, és kérdezd meg.
2020. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Márpedig semmit nem mondott. Úgy látszik meg vagyok áldva szar orvosokkal. Vettem is új szemcseppet, talán hatni fog.
2020. júl. 28. 17:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Az normális hogy cseppentésnél és cseppentés után olyan irritáció keletkezik az érintett szemben hogy nem tudom kinyitni és legszívesebben sírnék?
2020. júl. 28. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem normális, ne használd azt a szemcseppet.
2020. júl. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az is szokott segíteni, ha tiszta langyos ( hideg ) vízzel megmosom a szememet, arcomat. Nem lehet az, hogy nagyon kevés folyadékot iszol? Azt a szemcsepp nem pótolja..
2020. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Soha nem volt gondom a folyadékbevitellel. Ma megpróbálok bejutni egy szemészetre, sajnos még jobban leromlott a látásom. Majd kiderül remélem.
2020. júl. 30. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, légyszi a diagnózist. Kíváncsivá tettél. Köszi, és jobbulást
2020. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!