Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lactiv plus probiotikumra azt...

Lactiv plus probiotikumra azt mondta a gyógyszertáros, hogy cukros vízbe kell rakni, hagyni kis ideig, hogy szaporodjanak, ez mennyire valós felhasználási javaslat?

Figyelt kérdés
Elég fiatalka kis hölgy volt, kezdőnek tűnt, nem az a típusú gyógyszertáros, akitől bátran kérdezhet az ember, mert biztos tud neki ajánlani valamit a problémájára...A betegtájékoztatójában sem olvastam semmi cukorról, másrészt idáig senkitől sem hallottam, vagy olvastam volna a neten, hogy cukros vízbe kell rakni a probiotikumot. Akkor most a kis hölgy mondta jól, vagy a mindenhonnan máshonnan szerzett infókra hallgassak?

2016. nov. 3. 07:06
 1/3 anonim válasza:

sajnos nem feltétlenül lehet elfogadni amit mondanak. Par hete en is igy jártam, fiatal gyógyszertáros hölgy mondta, hogy a gyógyszert mindenképp hűtőben kell tartani. Mondtam neki hogy utazok, legalább 5 óráig nem fog menni. Közölte, hogy oldjam meg, mert annyi idő alatt megromlik...

Hazaértem, atturtam a netet angolul németül mindegyhogy, senki még csak hasonlót se irt... saját tájékoztatója is csak annyit, hogy 30 fok alatt tarolando, az meg ugye nem a hűtő hőmérséklete..

Nem szeretnék gonosz lenni, de mostmár kerülöm azokat a helyeket ahol 20 éves, műkörmös "gyógyszertárosok" nyomkodják a mobilulat miközben ott állok. :(

2016. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A volyadék állagú Normaflorra (szintén probiotikum) is azt mondják, hogy úgy hat a legjobban, de beleöntheted gyümölcslébe is. A probiotikum olyan jótékony baci ami cukros közegben él, tehát a legjobban akkor jársz, ha olyan közeggel veszed be, nagyobb eséllyel jutnak el a eleidig.
2016. nov. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Na igen...én is szívesebben megyek olyan gyógyszertárba, ahol idősebb hölgy/férfi van. Csak több az ismerete, tapasztalata.

2016. nov. 3. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!