Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mintha egy hajszál lógna a...

Mintha egy hajszál lógna a szemem elé, de nincs ott semmi, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Folyamatosan egyfajta irritációt érzek a látásomban a jobb szememen, mintha egy hajszál lenne ott, de nincs semmi. Hetek óta tart, néha zavaróbb, néha kevésbé az. Pár hete voltam szemorvosnál ,már akkor is megvolt, de a doki nem vett észre semmit. Azt hittem azért van mert száraz, használtam szemcseppet, de semmi nem változott. Rettentő hamar el is fáradnak és gyakran fájnak, ez a tünet mindkettőre jellemző. Dokihoz azért mentem mert nap mint nam szörnyű fejfájás gyötör, van hogy már reggel ébredésnél, van hogy csak sok szemhasználat után. Sokfélekép tud fájni, minden esetre nem szemészeti eredetű. Megyek további kivizsgálásra, de vajon ez a zavaró érzés hova tartozik? Lehet neurológiai jellegű? Ha igen, rendbe jöhet?
2020. aug. 20. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Üvegtesti homály lehet, olvass utána a neten. Nekem is volt, rendkívül zavaró, ilyen kis úszkáló foltok vannak a szem előtt, ami állandóan ott van, ha fáradtabb az ember, sokkal jobban zavaró.

Én voltam szemorvosnál, írt fel gyógyszert, de a Béres szemerő forte is nagyon sokat használt. Meg kell vizsgáltatni szemorvossal, mert veszélyes is lehet és maradandó.

2020. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De megvizsgált, mindenféle vizsgálat volt és nem mondott semmit :( Még szemnyomás mérés is lett végezve.
2020. aug. 20. 18:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként semmit nem látok, se folt se semmi, csak egy rettentő zavaró érzést érzek és nehezen olvasok. Ennyi az észrevételem ezzel kapcsolatban.
2020. aug. 20. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar igy feher, szinte atlatszo szosz a szememben. Vattapamcsrol, fulpiszkalorol jott le es belement a szemembe. Nagyon nehezen talaltam meg es szedtem ki.
2020. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Állhat a háttérben szemárpa? Mert azon a szememen van egy, legalább is annak tűnik, enyhén mintha a szemhéjam is meg lenne duzzadva. Mondjuk a doki ezt sem vette észre.
2020. aug. 21. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!