Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen szemüvegkeret állna...

Milyen szemüvegkeret állna jól nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok, pár évvel ezelőtt volt szemüvegem (téglalap alakú, vékony fekete keretes),de nem tetszettem benne magamnak.

Szeretnék olyat vásárolni, ami valóban tetszene és a mindennapokban is hordhatnám.


Kerekebb arcformám van, az arccsontom széles. Kissé beesettek a szemeim, az orrom szélesebb, nagyobb. A homlokom közepes méretű, csaknem kisebb az átlagosnál. Világosabb bőr. Sötét barna haj, amit általában lófarokban viselek.


Az ismerőseim szögletes, "browline", világosabb színű vagy láthatatlan hatású keretet javasolnak.


Szerintetek igazuk van, vagy másmilyen lenne számomra megfelelő?


Köszönöm, ha végigolvastad!



2020. aug. 25. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elmész az optikába, csomó keret közül választhatsz, próbálj fel minél többet, hogy megtaláld a neked tetszőt, az eladó majd segít.
2020. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keret nélkülit ajánlok, un. damilos keret, de felpróbálsz majd többet is és az optikus is segít, hogy melyik áll legjobban.
2020. aug. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!