Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez most megint kötőhártya...

Ez most megint kötőhártya gyulladás lesz?

Figyelt kérdés

Tavaly ugyanilyenkor voltak ugyanezek a tüneteim. Kicsit felduzzad és bepirosodik az alsó szemhéjam a szemzugnál (orrom felőli sarokban), először fájdogál, aztán időnként rájön a viszketés de akkor pokolian. És nagyon száraznak érzem a szemeim. Jelenleg a bal szememnél van duzzanat, de száraznak mindkettőt érzem.

Tavaly heveny kötőhártya gyulladás volt a diagnózis és vényre kapható szemcseppet írtak fel. De most nem nagyon szeretnék orvoshoz menni. Elmúlhat anélkül is egy kötőhártya gyulladás (ha az egyáltalán)?



2020. aug. 26. 23:56
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és amit fel tudok idézni mint kiváltó okot... akkor is sírtam előtte és izzadtam mert nagyon melegem volt és most is ugyanígy, folyt rólam a víz sport miatt és sírtam is sajnos.

Nem tudom hogy ez miként válthat ki bármit is a szemben, de semmi más nincs ami akkor is volt meg most is. A szemembe meg nem szoktam koszos kézzel nyúlkálni. Most meg pláne odagigyelek.

2020. aug. 26. 23:58
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Allergiás nem vagy?


A gyógyszertárban talán van vény nélkül kapható szemcsepp is, érdeklődj utána.

2020. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok allergiás, más okból, de készült pár hónapja asszem 40-es inhalatív allergiapanelem, full negatív.

De köszi a válaszod:)

2020. aug. 27. 00:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!