Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » -6,5 dioptriával hagyjam abba...

-6,5 dioptriával hagyjam abba a focit? Ti mit csinálnátok a következő helyzetben?

Figyelt kérdés
Most vagyok 28 éves és a megye3-ban játszok. Évek óta focizok kontaktlencsében végzem ezt, ezért a sportorvos sose vette észre, én meg nem is gondoltam, hogy bármi ilyen gond lehet... szóval már úgy a pályafutásom felén biztos túl vagyok. Na szóval voltam sportorvosnál és ő azt mondta magasabb szinten biztos nem kapnék engedélyt játékra ilyen szemmel és a jövőre tekintve keressek valami más sportot. Oké de mit? Amik érdekelnének minden féle labdajáték kizárva, kondi kizárva, küzdősport kizárva... így ha nem csinálok semmit akkor tuti elhízok, főleg mert már alapból hozzá szokott a szervezetem hogy sokat eszek. Úszás is kilőve mert nem látok semmit a kontaktlencsével meg nem megyek vízbe mert kimosódik belőle.
2020. aug. 27. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szemműtét
2020. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez rossz válasz, mert attól a szem megnyúlása még nem jön rendbe, a retina ugyanúgy leválhat, sőt még nagyobb is rá az esély úgy...
2020. aug. 28. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan sport miatt műtik meg
2020. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Konditerembe simán járhatsz ,ezen kívül futás ,bringa de szemüvegben is úszhatsz!
2020. aug. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megye III-ban senkkt nem érdekel.


Arra célzott, hogy mondjuk NBI-ben lehet nem kapnád meg.


Megadta? Meg bocs, de szerintem a lóf..szt se érdekli. Magasabb szinten meg úgy sem fogod űzni, túlkoros vagy. Max. feljuttok megye II-be.

2020. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!