Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit lehet tenni, ha elvileg...

Mit lehet tenni, ha elvileg jó a dioptria, de mégis fárasztja a szemem a szemüveg? Létezik valami speciálisabb vizsgálat, a nem normál esetekre?

Figyelt kérdés

Azaz érzésem, hogy a legtöbb szemüveges hely csak arra van felkészülve, hogy követ egy sémát, ami gyakran jó, de ha valami nem stimmel, akkor nem tudják megoldani a problémát.


Mit lehet tenni, ha szerintük jó a szemüveg, de érzetre nekem még sem jó?



2020. aug. 30. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdőjelezni, hogy jól mérték-e be a fókusztávolságot
2020. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Visszamentem és azt mondták minden jó. Szóval ezen az úton ez nem hiszem, hogy így megoldható. Igazából valami olyan helyet szeretnék, ahol képesek ilyen problémát kezelni, ahol nem tudható mi a gond világosan.
2020. aug. 30. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Angliaban visszamentem ujra megvizsgaltak, ingyen volt az egyik lencse csereje is, es ok szabadkoztak, hogy nyugodjak meg, elofordul ezert meg azert.

Sajnos Magyarorszagon nehezen hiszem el ezt a hozzaallast. A masodszor kapott szemuveg harom evig tokeletes volt.

2020. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3, volt olyan szemüvegem, amit a vision expressz 2X újracsiszolt, mert szar volt
2020. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kellett egy-két hét hogy megszokjam, addig folyton úgy éreztem rosszul látok
2020. aug. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5, akkor szar volt a szemüveged eleve - 40 éve szemüveges vagyok, amit meg kellett szokni, az mind szar volt : vagy a fókusztávolság nem volt oké vagy a felesleges cilinder



Kérdező: másik optikában nézesd meg a szemüveget!

2020. aug. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h szar volt mert az állandó szem és fejfajasom megszüntette ahogy megkaptam :)))
2020. aug. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!