Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse kérdés, ez így...

Kontaktlencse kérdés, ez így nem káros?

Figyelt kérdés

Kollégám mondta, hogy neki kontaktlencséje van, évek óta együtt dolgozunk, eddig fel sem tűnt.

Úgy használja, hogy 4 hetente elmegy az optikába, ott felraknak neki egy új pár lencsét és ennyi. Nem veszi ki este, nem használ sem tartót, sem kl folyadékot, nem is tudja magának kivenni, sem betenni.


Tudom, hogy a mai modern lencsék már elvileg olyanok, hogy lehet benne aludni, na de nem káros, ha nonstop benn van?

Használja más is így?


2020. szept. 1. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:
68%
Nekem régebben volt lencsém. De nem aludtam benne sosem, ki lehet venni, én kivettem éjszakára, barátnőmnek meg heti lencséje volt, hetente tisztította és visszatette. Menj el te is az optikába és olyan lencsét kérj, ami megfelel az életvitelednek.
2020. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!