Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Üvegtes homályból gyógyult...

Davee222 kérdése:

Üvegtes homályból gyógyult meg már valaki ? Ki hogyan kezelte ?

Figyelt kérdés

2020. szept. 5. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A szem "előtt" lévő foltokra gondolsz? Én igen. Elmentem szemorvoshoz, alaposan megvizsgált és mondta, hogy kb. 50 % a gyógyulás, de nagyon lassú lesz. Szedtem a felírt gyógyszert és még mellette a Béres szemerő forte tablettáját, kb. egy hónap múlva kezdtek felszívódni a foltok. Szerencsére mind eltűnt.
2020. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert adtak rá, mert nekem azt mondta az orvos, hogy nincs rá gyógyszer, illetve Rutascorbint ajánlottak pár éve és azt mondták meg kell szokni.
2020. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rutascorbint írtak nekem is. Plusz nagy dózisú C vitamin. 1-es voltam.
2020. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A nagydózisú C-vit. Az hány mg re értrndö?

2020. szept. 5. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Minimum 1000 naponta
2020. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak homályok.Jobbra nézek jobbra mennek,balra nézek balra mennek.Olyan,mintha amőbák lennének a szemem előtt.Ha elúsznak,akkor élesen látok,ha nem akkor ki kell várni mig lebukik.Elég zavaró,nézettem.

Meg kell szoknom,vagy üvegtestet érintő műtétet mondtak,amit azért el szeretnék kerülni./PPV-műtét/

2020. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mióta vannak ?

Mennyi idős vagy ?

2020. nov. 13. 00:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Most 61 vagyok,de nagyon régóta megvannak a foltok. A legrosszabb télen,ha hó,és napsütés van,akkor tele vagyok ezekkel. Minél nagyobb a fény,annál több a "szmötyi" a szemem előtt.Lassan azért romlik,elvagyok vele néha zavar,de elvagyok,nem merem műtetni,mert még sokkalta rosszabb is lehet,vagy teljesen elvesztem az éleslátásomat!!!

Hát,úgy 20-25 éves korom óta van.

2020. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!