Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Monitor szemüveget lehet...

Monitor szemüveget lehet hordani "normál" szemüvegként?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék vásárolni az eOptika.hu-ról egy szemüveget, és már ki is néztem egy szimpi keretet dioptriás és cilinderes lencsével, de az, monitor szemüvegnek van írva (?). Annyit kiderítettem, hogy kék fény védő bevonat (vagy mi) van rajta és hogy magas sz.gép használat és egyebek ellen van. Szóval, tudnám használni a szemüveget ezeken a szituációkon kívűl is, vagy nem?

Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2020. okt. 3. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Igen, az csak egy extra a monitor védő :)
2020. okt. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a bevonat egy sima tükröződésmentesítő réteg, 20 éve minden szemüvegemen van
2020. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit most összezavarodtam, mert az oldalon van olyan, hogy monitor szemüvegek, meg szimplán egy olyan, hogy szemüvegek, és ugyan azzal a kerettel (dioptrival stb) a monitor szemüveg jóval olcsóbb, mint a sima szemüvegeknél lévő. Ilyenkor mi van? :'D
2020. okt. 3. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. 2-3 hetente felmerül ez a kérdés, most nincs kedvem kikeresni és bemásolni, de röviden a lényeg: Ha a monitoron lehúzod a kék csatorna fényerejét, akkor pontosan ugyanazt éred el, mint amit a szemüveg is "csinál". De a többséget inkább a csutkára állított fényerő zavarja.
2020. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!