Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveg vásárlás egyedül?

Szemüveg vásárlás egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nos általános óta szemüveges vagyok. Nem rég vettem egy új szemüveget, mert a régit sajnos eltörtem véletlen. Először nagyon tetszett, de pár napos használat után eléggé kényelmetlen. Hiába igazítottunk rajta, mégis mintha nagy lenne rám. Első nap tök kényelmes volt. Meg kicsit nagynak érzem a fejemen is. Cserélni sajnos nem tudják. Ezért mikor újra kapok fizetést, veszek egy jó szemüveget végre. Eddig mindig nyerges volt, de at hiszem 2 nem nyerges műanyag keretes szemüveget vettem ami nos, meg voltak a hátrányai. Meg mindig az az érzetem volt, mintha le csúszna rólam. Ezért is fogok szerintem a sima átlagos szemüvegre váltani, aminek van ilyen nyerge. Amíg lesz fizetésem addig simán kibírom ezzel, de valamiért nagyon kényelmetlenül érzem magam benne. Mennyire szoktak egyedül vásárolni szemüveget? Ti melyik szemüvegest ajánljátok, mert évek alatt voltak ofotértben és visionben is. Nem tudom igazán miben különböznek. Mindkettő van igazából nagyon közel hozzám. Sok döntést eléggé elrontok, mint ezt is, mert gyorsan választottam hirtelen és drágát. Legközelebb okosabban választok. 23L



2020. okt. 14. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

"nyerges volt, de at hiszem 2 nem nyerges műanyag keretes szemüveget vettem ami nos, meg voltak a hátrányai. Meg mindig az az érzetem volt, mintha le csúszna rólam. Ezért is fogok szerintem a sima átlagos szemüvegre váltani, aminek van ilyen nyerge."

Szóval a nyergeshez vagy hozzaszokva, most mégis másmilyet vettél, de pár nap után kiderult, hogy nem vált be? Nem csodálom. Én hosszú évek után váltottam nyergesre, és megint ilyet vennék. Stabilabban ül, nem kell folyton tologatni.

2020. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pár éve van nyergesen emiatt megszoktam de ez a mostanit nagyon elcsesztem. nem passzol hozzám..
2020. okt. 14. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

"gyorsan választottam hirtelen és drágát"

Hát igen, a szemüveg drága műfaj. Én biztos előre kinézném a honlapjukon, hogy milyen keretet akarok. A visiont nem ismerem közelről, de az ofotertban sose tudom elore, hogy mennyibe fog kerülni, csak dobaloznak összevissza az akcióikkal, a végén meg bemondanak egy olyan összeget, hogy köszönömszépen... 😀

2020. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!