Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az Ofotértben vásároltam...

Az Ofotértben vásároltam szemüveget november végén. Van még lehetőségem elállni a vásárlástól?

Figyelt kérdés
November végén vásároltam szemüveget az Ofotértben, de sajnos egyáltalán nem vált be. Sokadik szemüvegem, de egyik sem volt ilyen borzalmas, lecsúszik a fejemről, kényelmetlen a papucsa, nem látok vele rendesen, a lencsének is elég furcsa alakja van, ezért gyakorlatilag nincs benne perifériás látásom. Tudom, hogy azon esetleg tudnak állítani, hogy ne essen le rólam, de legszívesebben megválnék tőle. Van erre bármi lehetőségem? Másik szemüvegre fordítani azt az összeget amit ráköltöttem pl. vagy ilyesmi? Egy év garanciát adtak hozzá, meg is van a papír csak nem tudom eldönteni, hogy ez beletartozik-e a garancia körébe.

2016. jan. 10. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A legjobb lesz, ha személyesen érdeklődsz a boltban. A garanciába egyébként nincs leírva, hogy mire vonatkozik?
2016. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Állíttasd be rendesen, akkor látni fogsz benne! Ha úgy sem, akkor nem jó valamilyen értéke,pl fókusztávolság


Ha ott mérték be a szemedet is, és nem jó a szemüveg, akkor kötelesek javítani, de nem fogják cserélni azért, mert kényelmetlen a papucs.

2016. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!