Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan szoktassam magam arra,...

Hogyan szoktassam magam arra, hogy ne viseljek mindig szemüveget?

Figyelt kérdés

Helló.

Nos eléggé elromlott a szemem az utóbbi időben. Régebben -3,25 és -3,50 volt de most már -4 lett. Nem rég vettem új szemüveget, de elcsesztem, mert nagy lett és eléggé kényelmetlen meg folyton leesik ha lehajolok. Ezért is szeretném kevésbé használni. Legközelebb egy hónap múlva tudok max. új szemüveget venni. Addig is mellőzni szeretném a használatát. Eléggé homályosan látok, de nem vészesen. Lehet újra éles a látásom ilyen számokkal? Mennyi idő lenne mire újra élesen látnék szemüveg nélkül? Általános óta hordok szemüveget azóta 22 vagyok. Szeretném végleg letenni. Főleg most a maszkos időszakban is szörnyű szemüvegben felszállni, bepárásodni stb...Valami trükk? Szemüvegesek esetleg nektek sikerült újra élesen látni? Nagyon jó lenne már szemüveg nélkül látni. Sajnos mindkettőhöz kell azaz távolra és közelre, régebben nem kellett közelre.



2020. okt. 15. 23:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elesedik a kep, ha nem hordod, csak elkezded megszokni, hogy nem latsz rendesen, ennyi.
2020. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!