Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Eyerim.hu megbízható?

Eyerim.hu megbízható?

Figyelt kérdés

Elég specifikus szemüvegkeretre vágyom, de sosem találtam meg az igazit az Ofotértnál (eddig ott vettem/kaptam az elmúlt 10 év során 3 szemüvegkeretet). Néztem az Ofotért és Visionexpress oldalán nagyon sokszor, ugyanis ezeket tartottam megbízhatónak, de olyan gyér a keretválaszték, vagy legalábbis az én preferenciám terén.

Az eyerim.hu oldalon nagyon sokféle keret van, nagyon tetszenek, és az árak is kicsit barátságosabbnak tűnnek, mint az előzőeknél. Megbízhatóak? Jó szemüvegeket csinálnak? Úgy láttam a honlapon, hogy csak webshop, és nincs boltjuk, így egy kicsit ez is aggaszt.

Van akinek van velük tapasztalata?



2020. okt. 28. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:

SASHALMI OPTIKA. nézz körül ott. itt nálunk kettő is van.

nekem nagyon vékony az ornyergem s sehol sem találtam jó keretet. mindíg magamnak kellett barkácsolnom hozzá valamit h jó legyen.

náluk nagyon jó keretek vannak. mind fém, mind műanyag.

sohase akartam műanyagot, de most már miattuk imádom.

2020. nov. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!