Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Honnsn érdemes olcsó, jó...

Honnsn érdemes olcsó, jó minőségű (havi max. 3000 forint) kontaktlencsét rendelni?

Figyelt kérdés

Köszönöm!


( Ofotértes nekem többször szétszakadt. :/ )



#Olcsó, jó minőségű kontaktlencse
2020. nov. 12. 03:10
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
eoptika.hu-n sokfélét találsz.
2020. nov. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ár érték arányban a biofinity a legjobb lencse szerintem. Ez akciótól függően havi 2-3000-ből megvan.

Persze csak akkor jó és ennyi, ha a 8.6-os görbület és nincs semmi extra gond a szemeddel pl aszféria, multifokális lencse kell.


Ha megírod milyen a szemed, most mit használsz, akkor tudok ajánlani.

2020. nov. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

-4,5-es mindkét kontaktlencsém. Most iweart használok ( oxygen relax )


Ha a BC a görbület, az 8,6 mindkét szemnél.


Postaköltség mennyi?

2020. nov. 12. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Az iwear oxygen relax az nem más, mint a biofinity Energys lencse. Egy helyen gyártják, minden paraméter megegyezik, csak egy részét iwear néven forgalmazza a coopervision a vision express és Ofotert üzletekben.


Én is ezt a lencsét kaptam, de a sima biofinity jobban bevált nekem és feleannyiba kerül.


Az egy elég jó lencse, amit használsz, nem jellemző a szakadás, nekem konkrétan még soha semmilyen lencsével nem volt ilyen gondom. Biztos, hogy a lencse a rossz és nem a technikád vagy olyan ápolószert, szemcseppet használsz, ami nem jó hozzá?

2020. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos többször szakadt már, pedig nincs műkörmöm. Saját márkás és olcsóbb ápolószert is használtam már, de mindegyik esetben előfordult néhány havonta. 😕
2020. nov. 12. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Fura.

Hát figyelj, mivel ugyanolyan a két szemed, így gyakorlatilag pár ezer forintért ki tudod próbálni a sima biofinityt, veszel egy 3 darabos csomagot. Így nem buksz rajta, ha nem jön be neked.

2020. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!