Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Napszemüveg keretbe lehet...

Napszemüveg keretbe lehet tetetni rendes dioptriás lencsét?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 13:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem egy mezei napszemüvegbe, egy átlátszó, sima lencsét, nem dioptriás napszemüveget szeretnék, hanem hogy a napszemüveg kerete legyen a rendes szemüvegem kerete :D
2020. nov. 17. 13:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen keretbe beletetethetsz lencsét, amit az optikában kiválasztasz. De gondolom te most úgy érted, hogy már meglévő napszemüveget elviszel, és beletetetsz egy lencsét. Ilyet szerintem nem vállalnak.
2020. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon erösen függ az adott kerettöl, van, amelyik alkalmas erre és van, ami nem.

Emellett megvan az a veszély is, hogy kzöben a keret sérül vagy eltörik, ezért csak saját felelöségre vállalják még akkor is, ha elvileg lehetséges.

Konkrét választ csak az adott optikai üzletben tudnak mondani, ott érdeködj utána

2020. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyartanak dioptrias napszemuvegeket, ez letezo dolog, csak rohadt draga, es nem sajat keretbe. :D
2020. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem napszemüvegbe, hanem sima dioptria nélküli divat szemüvegbe tettek már dioptriás lencsét. Előtte elmondták, hogy a keret épségéért nem vállalnak felelősséget. Szerintem napszemüvegnél is lehetséges. De tényleg az adott üzletben kell megkérdezni, valahol csak az általuk forgalmazott keretekbe csinálnak lencséket.
2020. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!