Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan cseppentsek a saját...

Hogyan cseppentsek a saját szemembe?

Figyelt kérdés

Szemcseppet kellene használnom, de valahogy nem sikerül. Nem tudom megállni hogy becsukjam a szemem mielőtt a csepp belemenne.

Segítséggel is nehezen megy, de legalább sikerül, viszont jó lenne ha magamnak tudnék cseppenteni.

Van valami jó trükkötök, módszeretek erre?



2020. nov. 20. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Ujjaddal kifeszíted szemedet
2020. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
ahogy első mondja, de ha semmiképpen se megy, a csukott szemen keresztül is bemegy valamennyi, pislogj sokat cseppentés után, esetleg cseppents többet
2020. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Hajtsd hátra a fejed, és nézzél felfele, amennyire csak tudsz. A mutatóujjaddal az azonos oldali szemed alsó szemhéját húzd lefelé, és az így létrejött résbe cseppents, majd rögtön csukd be a szemed.

Lehet, hogy az első pár alkalommal oda kell nézned, hogy a szemed felett van-e a cseppentő. Állítsd be, és utána nézz felfele.

Így a legkönnyebb szerintem, én is így szoktam meg.

2020. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
En is a szelen huzom el, es csöppentem bele, es de tükörnél megy csak, es nem hajtom le
2020. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Csukott szemmel cseppents a belső szemzugba (orrod tövénel) hanyatt fekve. Utána forgasd a fejed és nyisd ki a szemed. Bele fog menni.
2020. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan azt akartam írni, mint az utolsó. A gyerekeim szemébe ill. szeme tövébe is így cseppentek és szépen belepislogják.
2020. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
5.vagyok,igen, én is így kreativkodtam ki, nálunk se a gyerek, se a férjem szemébe nem lehet másképp cseppenteni, mert vascsovel sem lehet kinyitni a szemüket sehol, úgy szoritjak.😂
2020. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mindegyikre ment a zöld.

Végül a csukott szemre, szemzugbs cseppentés majd bele pislogás vált be. :)

2020. nov. 22. 11:29
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem jó.
2020. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Miért nem jó?
2020. nov. 29. 04:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!