Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma van ha valaki kontaktlencsé...

Ma van ha valaki kontaktlencsét hord és belemegy a por a szemébe?

Figyelt kérdés
Ha megdörzsöli a szemét akkor elmozdul a lencse? karcolódik a portól? kieshet?
2010. aug. 12. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem akkor vagy szerencsém van, és egyből kijön a por, vagy benn marad egy ideig, és kicsit irritálja a szemem, de amúgy nem vészes.
2010. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindenhova viszek magammal kontaktlencsefolyadékot, ziher ami biztos. Valami belemegy véletlen, akkor keresek egy mosdót, ki a lencse, lötyi, be. (Régen voltak ilyen kis kiszerelésű kontaktlencsefolyadékok, nem tudom még vannak-e? De mostanság úgy csinálom, hogy egy nagy flakonnak hagyok az alján és az lesz a "kis mindenes")

Mindenesetre dörzsölni NEM szabad, mert kieshet a lencse. Akkor meg hol tisztogatod meg és mibe teszed, ha nincs nálad semmi?

2010. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát volt már hogy szélben telement a szemem porral, állandóan dörzsöltem, eszemben sem volt hogy a lencse a szememben van... de nem lett semmi gond, nem esett ki.
2010. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem esett ki még egyszer sem.
2010. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!