Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szürke hályog kialakulása?

Szürke hályog kialakulása?

Figyelt kérdés
Gyermek korom óta látás sérült vagyok, jobb szemem jelenleg mínusz -18 dioprias erre látok 0,2-t a balon 4 éve volt retina válás arra már nem sokat látok, tavaly szürke halyog , lencsét el távolítottak és be ültetett mű lencsét kaptam , most 2 napja ködös látás újra. Szürke halyog kialakulására gondolok, ez mellet van hallás karosodasom is mindkét fülemben halló készülék van, magas vérnyomásom, tavaly végeztem el a sulit le vagyok szazalekolva D csoportos rokkant vagyok 84%-os véglegesített meg kapok fogyatekossagi támogatást , dolgozom mellete 4 órát , 20 éves vagyok! Se barátnőm nincs , se életem , csak vagyok betegeskedem, egyetlen gyereke vagyok szüleimnek, bár meghalnek , sokszor voltam már on gyilkossági gondolataim, de felek a haláltól főleg attól hogy mi van utánna vallásos vagyok , az ongyilkosok pokolba jutnak , szóval annyira szomorú fiatalon ennyi betegségem van 😭😭😭😭😭
2020. dec. 13. 03:42
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Szerezz egy segítő kutyát, vagy csak segíts a kiképzésükben. Ez egy klassz hobbi lehet és ha gondoskodás egy kutyáról, nagyon megváltozik az életed és sok új érzést ismersz meg.

Nekünk a munkahelyemen jövőre lesz olya intézményünk, ahol a hozzád hasonló betegségekkel élők napközben bejárhatnak és mindenféle programokon vehetnek részt, lelki gondozásban is részesülnek, és nyilván megismerik egymást is. Nekünk csak jövőre lesz, de már most is léteznek ilyenek. Biztos van a közeledben is, ha szeretnéd segítek keresni is. Ha közösségbe jársz, kinyilik egy új világ.

Olyan nagyon fiatal vagy és annyira sok lehetőség vár még rád.

Igazságtalan az élettől, hogy ilyen sok rossz dolog ér valakit. Valószínűleg nem vigasztal, de sokan a felétől is összeroppantak volna annak, mint ami téged ért, de mégis itt vagy. Biztosan nem véletlen.

Gondolj a bogárra, aki nem bír kimászni egy pohárból, de aztán egy idő után rájön, hogy van szárnya, és egyszercsak kirepül, a megoldhatatlannak tűnő problémát könnyedén leküzdve.

Egyszer mindenki meghal, de előtte találd meg a szárnyad.

2020. dec. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm szépen a kedves válaszod!! 😇
2020. dec. 13. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!