Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Új szemüveggel jártatok már...

Új szemüveggel jártatok már úgy, hogy a lencse típusa miatt nem tudtátok megszokni?

Figyelt kérdés
Új szemüveget kell vennem több, mint 10 év után. Nővéremnek volt 2 éve új szemüvege, és sehol nem tudták megmondani, miért nem volt jó az új szemüvege, végül valamelyik optikus jött rá arra, hogy a lencséje valami olcsóbb, ma igen gyakori típus volt, amit valahol helyben is megcsinálnak pár óra alatt, viszont ezt a lencsetípust nem mindenki tudja megszokni. Szeretnék arra figyelni, hogy ne járjak úgy, mint ő, mert ő nem tudta erre a garanciát sem érvényesíteni, amikor visszament. Azt viszont sajnos nem tudja megmondani, hogy ennek a "hibának" mi volt a neve, és a neten rákeresve se találok erről semmit.
2020. dec. 18. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem jartam meg igy.
2020. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én igen. Ofotértben csináltattam egy szemüveget, és képtelen vagyok hordani, mert szó szerint szédülök benne. Nem tudom, mit cseszhettek el, a szemeim dioptriája egyébként eltérő, de ilyet még sosem tapasztaltam.
2020. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Birom amikor a nagy semmit írják.

Annak a lencsének volt rendes neve is, továbbá az ő szeme nem a te szemed.

2020. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nővérem is az Ofotértben csináltatta. Nem jártál ezek szerint utána, hogy mit használnak ott az anyagokkal máshogy?
2020. dec. 18. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!